Common faqs

hosting image

Common FAQs

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tabii ki, bünyemizde ki SEO uzmanlarımız ile sizlere profesyonel SEO hizmeti sağlıyor ayrıca yazılımlarımızı SEO uyumlu şekilde kodluyoruz.

Tabii ki, Şirket avukatlarımız ile sizlere hukuki işlemlerinizde de yardımcı oluyor sizler için her şeyi hazır hale getiriyoruz.

Yazılımlarımızın açık taraması ve güvenliklerini bünyemizdeki siber güvenlik uzmanlarımız özenle sağlıyor en güncel güvenlik açıklarını takip ve kontrol ederek düzenli güncellemeler ile sizleri koruyoruz.

Bu tamamen barındıracağınız web sitelerine bağlıdır. Eğer barındıracağınız siteler arasında yüksek trafikli site bulunuyorsa VDS sunucu tavsiye ederiz, çünkü VDS sunucunuzda bulunan donanımlar sadece sizin siteleriniz için çalışmaktadır. Bu yüzden bayi hesabınıza göre VDS sunucunuzda daha yüksek performansa sahip olursunuz.

SEO hostinglerde IP'lere atanan siteleri kontrol etmek ve IP'lere eşit sayıda site atayabilmek için IP atamalarını biz yapmaktayız. bunun için destek bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır.

SEO hostinglere tamamı A ve C Class IP'lerden oluşan yapı kullanmaktayız. Kesinlikle sıralı D Class IP kullanmamaktayız.

Yurtdışı saldırılara karşı 500 GBPS saldırı korumalı IP ile yardımcı olmaktayız. Voxilty IP'ler ile %85 başarılı şekilde koruma sağlamaktadır.

Elbette. Özel name server kullanabilirsiniz.

Sunucu hizmetlerinde 1. seviye destek vermekteyiz. Sıfırdan sunucu kurulumu, İşletim sistemi güncelleme, Sunucunuzda bulunan servislerin optimizasyonu gibi sıralayabiliriz.

let's encrypt SSL Sertifikasını ücretsiz sağlamakla beraber satın alma ihtiyacınız kalmıyor, satın almak istediğiniz takdirde ise sadece firmamızdan alınan SSL Sertifikalarında ücretsiz kurulum yapmaktayız.

Her ne kadar firma olarak tüm güvenlik önlemlerini almış olsak da güvenlik için büyük yük size düşmekte. Yazılımlarınızın güncel olması ve açıkları olmayan sistemler kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde güvenlik zafiyeti kaçınılmaz olacaktır.

Elbette. 2 farklı backup sunucusu ile 3 günlük olarak yedek almaktayız, talebinize göre özel yedekleme sistemleri de kurarak günlük, saatlik gibi yedekleme hizmetleri de sağlayabiliyoruz.

Sunucu güvenliği için güncel işletim sistemleri, yazılımlar ve güvenlik duvarları kullanmaktayız. Fakat sunucu güvenliği sadece kiralandığı firma tarafından değil büyük oranda kullanıcı tarafından sağlanmalıdır. Örneğin bilgisayarınızda bulunan trojan sayesinde sunucu root bilgileriniz çalınıp tüm sunucunuz, dosyalarınız çalınabilir, zarar görebilir ve geri alınamayacak şekilde kaybolabilir.

Evet, talebinize göre kredi kartı ile ödemelerinizi alabiliriz.

Sunucularımızda genellikle SSD kullanıyor talebe göre SASS veya HDD eklemesi yapabiliyoruz.

Bayimiz olabilirsiniz, Bizimle iletişim kurarak bayilik sistemimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tabii ki, Global, Ülke ve yerli olarak pek çok referansımız mevcut. Referanslarımıza "Referanslar" sayfasından erişebilirsiniz.

7/24 olmak üzere ömür boyu destek sağlıyor, yaptığımız işlerin garantisini veriyoruz.

Merkezimiz Isparta Merkez Kutlubey mahallesindedir, İstanbul, İzmir, Trabzon, Van gibi illerde de birebir hizmet vermekteyiz.

izmir dijital ajans dijital pazarlama