Blogdan yazılar

hosting image
blog list image

YENİ LİTESPEED LİSANSLARI VE DEĞİŞEN FİYATLANDIRMA

Bilindiği üzere web sitelerinin performanslı şekilde çalışması ve sitelerinin sorgularının daha hızlı şekilde olması için litespeed önemli bir araç.


Ancak gündemdeki dolar kuru artışının da etkisi ile bir çok kişi mevcut sunucularında litespeed lisanslarını iptal etmek durumunda kaldı.


Eylül 2018 de litespeed yeni lisans alt paketleri ve fiyatlandırmasını duyurarak, bir çok web sitesi sahibinin ihtiyacını giderdi. 


Yeni lisans yapılandırmasında tüm lisans türlerinde Litespeed cache'yide dahil ederek, performansı üst düzeyde sunmaya başladı. Yeni yapılandırma ile 1 web sitesi 2 GB RAM e kadar olan sunucularda ücretsiz litespeed lisansı da sağlamaya başladı.


Yeni litespeed lisansları içerisinde göze çarpan diğer bir lisans türü de Litespeed Site Owner ve Litespeed Site Owner Plus olarak çıkardığı lisanslar. Bunlardan:


Litespeed Site Owner 8GB RAM'e kadar olan sunucularda 5 domain ile sınırlandırılırken,


Litespeed Site Owner Plus lisansta ise 8 GB RAM üzeri sunucularda yine 5 domain ile sınırlandırdığı başka bir lisans türü de devreye alındı.


Litespeed'in yeni lisans ve fiyatlarına https://store.litespeedtech.com/store/cart.php link üzerinden direkt sitesinden ulaşabilirsiniz.

En iyisi için bizimle iletişime geçerek hemen teklif alın

İletişim
izmir dijital ajans dijital pazarlama