Blogdan yazılar

hosting image
blog list image

PARAVAN ALT YAPINIZI SEO HOSTİNG İLE KALICI VE KALİTELİ OLARAK OLUŞTURUN

Her birimiz internet sitelerimizi kurarken ilk önceliğimiz web sitemiz üzerinden para kazanmaktır. Bunun içinde çeşitli yöntemler


ile bir çok çalışmalar yaparak arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için emek ve gerektiğinde masraf yaparız. Bu çalışmaların geneline seo adı verilmektedir.


SEO çalışması, gerektiğinde özgün makaleler yazarak kaliteli içerik üreterek yapıldığı gibi, gerektiğinde sosyal medya üzerinden paylaşımlar yaparak da yapılmaktadır. Buna rağmen bazı yoğun sektörlerde ve aranma hacimleri yüksek olan kelimelerde bir türlü üst sıraya çıkılamamakta. Tabi bunun bir çok sebebi olmaktadır:  • Kalitesiz içerik oluşturma

  • Link inşaasının sağlıklı olmaması

  • Paravan blokların aynı IP üzerinde olarak kalitesiz link çıkışları 


gibi sıralandırabiliriz. SEO çalışmasında kullanılan kaynakların doğru kullanılması ve doğru seçilmesi yapılan çalışmaların başarısını bir o kadar artırmaktadır. 


Kaliteli bir paravan yapısı oluşturmak için SEO hosting kullanma


Paravan siteler oluşturarak ana site ya da anahtar kelimelere link çıkışları yaparak destekleme işlemi en sık kullanılan seo yöntemlerindendir. Ancak Link inşaası oluşturmanın da bazı kuralları ve dikkat edilmesi gereken hususları vardır. Bunlardan en önemlisi paravan blokların kaliteli ve özgün içerikler ile beslenmesidir. Paravan bloklar kaliteli olduğunda, link verdiğiniz anahtar kelimedeki kalitede o kadar artacaktır. Dİğer önemli ve can alıcı husus ise, paravan blokların farklı class IP üzerinde olmasıdır. 


A ve C Class SEO IP ile oluşturulan paravan alt yapılarında, her bir paravan siteniz farklı seo hosting üzerinde olacağından, bu sitelerinizden alacağınız backlinkler sanki rakiplerinizden gelmiş gibi olacak ve bu sayede link inşanız oldukça kaliteli olacaktır. Bilindiği üzere google kalıcı ve uzun süre sabit alınan backlinklere özellikle değer vermektedir. 


seo hosting


 


SEO Hosting'in faydaları nelerdir


SEO hosting yukarıda da belirttiğimiz üzere farklı class IP ler üzerinde olması en büyük özelliklerindendir. Bunun haricinde SEO fiziksel sunucularda daha az site barınmaktadır. Bu da sunucuyu yormayacağı gibi, sitelerinizin herhangi bir yavaşlık yaşamaması anlamına gelecektir. Yine aynı şekilde SEO IP lerde bir IP üzerinde binlerce site olmayıp, belirli adet site olduğundan diğer sitelerin yaptığı olumsuzluklardan etkilenmeniz ihtimali de düşecektir.


Paylaşımsız A ve C Class IP SEO Hosting Paketleri


Eğer bir paravan altyapısı oluşturup, IP lerinizin sadece kendinize ait olmasını istiyor ve herhangi bir sunucu yönetimi ya da lisans maliyetleri ile de uğraşmak istemiyorsanız o halde Paylaşımsız IP seo hosting paketleri size göredir. Sitelerinize atanan paylaşımsız Class IP ler sadece size ait olacaktır ve bu sayede o IP başka bir site kullanmayacaktır. 


Daha yüksek limitler için Özel Kiralık SEO Sunucu

Projenizin yapısına göre daha yüksek ihtiyaçlarınız var ise ya da projenin gizliliğine göre sitelerinizi paylaşımlı sunucularda barındırmak istemiyorsanız, Fiziksel seo sunucu paketleri size göredir. Sunucu tamamen size özel yapılandırılır ve içerisine eklenen IP ler size ait ve özel oluşturulduğundan hem sunucunuz, hemde siteleriniz seo hostingler üzerine barındırılıp sunucu yapınız ise sadece size ait olacaktır.Şüphesiz bu ve bunun gibi bir çok işlemler sadece sitenizin en üst sırada çıkması ve emeklerinizin karşılığını alabilmeniz için yapılan işlemlerdir. SEO Hosting ya da SEO Sunucu ile ilgili kafanıza takılan sorular olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


En iyisi için bizimle iletişime geçerek hemen teklif alın

İletişim
izmir dijital ajans dijital pazarlama